NTV Radyo’da yayınlanan ve Öykü Özdoğan’ın sunduğu ’20 DAKİKA  programına katılan Leyla ile Mecnun’un sevilen karakteri İsmail Abi’nin ünlü oyuncusu Serkan Keskin, dün vizyona giren Cingöz Recai ile sinemaseverlerin karşısına çıktı. Kenan İmirzalıoğlu, Meryem Uzerli, Haluk Bilginer, Musa Uzunlar, Günay Karacaoğlu, Hakan Boyav gibi isimlerle rol alan Keskin, “Filmin bir kısmını yurt dışında çektik. Kalabalık bir kadro olarak 4-5 gün oradaydık ve çekimler çok eğlenceli geçti. Zaten birbirimizi eskiden de tanıyan bir ekip olduğumuz için ‘Eski arkadaşlar olarak yıllar sonra bir araya gelmişiz’ gibi hissettik” dedi.

Sözcü’nün haberine göre fenomen dizi Leyla ile Mecnun’la ilgili de açıklamalarda bulunan Keskin, kendisi için en özel rolün dizideki İsmail Abi karakteri olduğunu belirterek, izleyicilere müjde verdi: “Her birimiz şu an farklı projelerde yer alıyoruz. Zaten film yapmak programlayarak olmamalı. Gerçekten yapmamız gerektiğini hissedersek bir araya gelir ve o zaman Leyla ile Mecnun’un filmini yaparız. O dönem ‘Bir müzik grubu kursak mı?’ gibi bir düşüncemiz vardı. Bir gün hepimiz birbirimizi çok özleyip bir araya gelebiliriz ve grubumuzu da kurabiliriz.”

Film çekmeyi planladığını belirten Keskin, bazen film hayalleri kurduğunu ifade ederek, “O kadar işin içindeyim ki ister istemez bir şeyleri görüyorsunuz ve öğreniyorsunuz. Hikayelerim, fikirlerim var. Ama benim için öncelik oyunculuk” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz